Salon Goldenhair

obrázek ze stránky Trichologie

Trichologie

Trichologie je obor dermatologie a zabývá se vlasy, vlasovými kořínky, vlasovou pokožkou a nemocemi vlasů. Kapyderm se specializuje na obnovu vlasové pokožky a růst zdravých vlasů. Během analýzy vlasové pokožky a vlasových kořínků naší trichokamerou zkoumáme abnormality a nerovnováhy a identifikujeme jejich příčiny. Na základě analýzy jsme pro vás schopni sestavit individuální léčebný plán, který svými aktivními látkami vyřeší problém s padáním vlasů, svědění vlasové pokožky, kožní problémy, seboreou, lupenkou, lupy v pokožce, mastícími se vlasy a podrážděnou nebo citlivou pokožkou.

Používáme organickou rašelinu pro profesionální použití. Speciálním nanášením rašelina Kapyderm obnoví vlasové kořínky, které vyživí živinami a kyslíkem, obnovuje se fyziologická rovnováha vlasové pokožky a je aktivován růst vlasů, exofilační účinky, působí proti plísním. Obsahuje regenerační hydratační vyživující a prokrvující složky. Doporučujeme na všechny typy kůže, vhodný také na seboroickou dermatitidu padání vlasů a lupénku nejen ve vlasech, na ekzémy a velmi dehydrovanou a nevyživenou pleť.

Z problematické vlasové pokožky zdravý vlasové neporoste. S tímto problémem vám můžeme pomoci již na první návštěvě našeho salonu. Pokud chcete mít krásné a zdravé vlasy zastavte se na vyšetření trichokamerou ZDARMA.

Další články, které by vás mohly zajímat

obrázek ze stránky Trichologie

Malibu C

Je to ošetření pro každý typ vlasů a vlasové pokožky. Často se vlasy dostávají do kontaktu s...

obrázek ze stránky Trichologie

K 18

Zázračná molekula, která umí napravit poškozené vlasy, uzdravuje a posiluje vlasy a má...

Kompletní nabídka našich služeb

V Brně nás najdete na dvou místech

Nabízíme vlastní značku vlasů Goldenhair

Vlasy Goldenhair jsou pravé panenské a středoevropské vlasy se zdravou a uzavřenou kutikulou. Díky tomu jsou hedvábné, lesklé a jemné. Nenabízíme žádné koňské žíně ani vlasy potažené silikonem. Na vlasy, které nabízíme, poskytujeme 100% garanci pravosti.

obrázek ze stránky Trichologie

Dárkové poukazy Goldenhair

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na služby Goldenhair. Poukaz můžete zakoupit zde na webu a následně vytisknout, nebo se pro něj zastavit osobně na některé z našich poboček. Poukazy lze uplatnit pouze na kadeřnické služby.

obrázek ze stránky Trichologie