Salon Goldenhair

Kadeřnictví

Krása a osobnost je to, co náš tým umí vyzvednout. Nejsme jen kadeřnictví, jsme salon v centru Brna a náš tým se o Vás rád postará. Nabízíme kompletní kadeřnické služby.

Nové trendy dámských, pánských i dětských střihů. Barvení, melírování, balayage, bronde, ombre, sombre, babylight a další zajímavé techniky barvení přímo u nás v salonu.

obrázek ze stránky Kadeřnictví

Darujte svým vlasům profesionální péči a objevte u nás současné trendy a vlasové novinky jak pro dámy tak i pány a děti. Práce s profesionální vlasovou kosmetikou Revlon Professional Fanola Oro Therapy a další známé profesionální značky, které se stále rozvíjí o nové odstíny. Dále nabízíme ošetření olaplexem, vlasové masky a hloubkové regenerace vedoucí k uzdravení vlasů, neboť zdravý vlas je pro nás důležitý.

obrázek ze stránky Kadeřnictví

Dopřejte si chvilku pro sebe a navštivte nás v salonu Goldenhair. V příjemném prostředí s pohodovou atmosférou, kávou zdarma. O Váš nový vzhled se postará profesionálně vyškolený personál s dlouholetou praxí a osobitým přístupem, který se neustále vzdělává ve svém oboru.

Nabídneme Vám zážitek z relaxace, dokážeme Vám poradit pokud si nevíte rady se změnou ve vlasech. Pokud chcete změnu, ale zároveň chcete zůstat u přírodních natur odstínů pokud chcete nový střih vlasů , denní i svatební účes, zkrátka cokoliv dokážeme tvořit i týmově ( spojení několika kadeřnic s naší vizážistkou). Provádíme kvalitní služby za přijatelné ceny. Jsme salon krásy v centru Brna – Salon Goldenhair. Přijímáme i bez objednání a jsme tu pro Vás každý pracovní den od 8 do 20 hodin (v dalších dnech dle objednání).

Ukázky naší práce

Pro více informací nás sledujte na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme naše aktuální práce a informujeme o dění v našich salonech.

Kadeřnictví Kounicova

salon-goldenhair-filip

Filip

Kadeřník a manažer

,,Práce kadeřníka je mým posláním. Každý klient je jedinečný a to se odráží i v rozmanitosti mé práce. Na práci kadeřníka mám nejradši, že mohu dělat klienty šťastnějšími. Když se cítíte dobře, je svět kolem hned krásnějším místem.“

sarka

Šárka Nováková

Kadeřnice

,,Dělej práci co miluješ a nebudeš muset nikdy pracovat. Práce s vlasy není moje práce, je to moje vášeň a koníček.“

pavel1

Pavel

Kadeřník

,,Profese kadeřník není jen o tom někoho nabarvit, ostříhat… Ale je to práce, kde je člověk doktor, psycholog a umělec v jednom”

Natálie

Natálie

Kadeřnice

,,Mám ráda, když se lidem můžu starat o vlasy, ale nejradši mám ten úsměv, co se poté vykouzlí na tváři.”

eric

Eric

Kadeřník

,,Na práci kadeřníka mě baví výjimečnost a různorodost každého jedince. Mám rád jednoduchost, ale zároveň nápaditost a originalitu. Největším úspěchem pro mě je, když zákazníkovi moje práce zvýší sebevědomí a dodá pocit krásy a jedinečnosti.”

Týna

Kristýna

Kadeřnice

,,Tahle práce je moje parketa. Baví mě dělat lidi krásnější.“

Kadeřnictví Minská

Lucie

Lucie

Kadeřnice

,,Tento obor se stal mým koníčkem a to od roku 2006, kdy jsem se vyučila. Největší radost mi dělá, když zákazníci odchází spokojení, odpočatí a s úsměvem na tváři.“

ver

Veronika

Kadeřnice

,,Tato práce pro mě vždy byla snem. Snem, který si teď plním. Kadeřničina je místem seberealizace, kdy do každého díla dávám i kousek sebe sama. Každý jsme jedineční, a proto potřebujeme jedinečný účes.“

salon-goldenhair-veronika

Veronika

Kadeřnice

,,Není to pro mne jen práce, je to můj koníček, můj život.“

terezat

Terka

Kadeřnice

,,Ráda pracuji s přírodními odstíny, přesto se nebojím výrazných barev a současných moderních technik či střihů.“