Salon Goldenhair

Masáže

O pozitivních přínosech masáží na lidský organismus víme už tisíce let. Prokrvují pokožku, uvolňují napětí ve svalech a také nám pomáhají od stresu. Přijďte se nechat hýčkat do salonu Goldenhair.

Milí zákazníci, před tím, než si zarezervujete termín na masáž, přečtěte si prosím níže uvedený dotazník. Tento dotazník je nutný před masáží přečíst a podepsat.

mainmassage

Ráda vás uvítám v profesionálním masérském studiu salonu Goldenhair. Máme širokou možnost výběru masáže přímo pro Vás. A pokud byste si nemohli vybrat, ráda s Vámi zkonzultuji, co by právě pro vás bylo nejlepší. Nabízím klasické masáže, silové i relaxační. Možný je také jarní detox v podobě medové detoxikační masáže a nebo hloubkové prohřátí pomocí lávových kamenů, či specialitu pro nejnáročnější – královský rituál. Mám téměř 10 let praxe a nespočet spokojených klientů. Nespokojila jsem se s kurzem a proto jsem volila školu masérství a neustále se dále vzdělávám. Těším se na Vaši návštěvu.

Pracuji také s aromaterapií, která aktivně využívá sílu rostlin pro komplexní péči o tělo a duši. Jednotlivé oleje mají různé účinky na mysl a tělo. Když cítíte jejich vůni, nebo je necháte prostupovat pokožkou, mohou mít řadu prospěšných efektů. Nejčastěji se uvádí zmírnění nervozity a stresu, zlepšení spánku, zmírnění bolestí hlavy a antibakteriální či hojivé účinky na pokožce. Aromaterapii si můžete vyžádat zdarma k jakékoli relaxační masáži.  Konkrétní vůní si vyberete na místě podle Vaší aktuální nálady a potřeby.

Disponuji i přenosným lehátkem a mohu za Vámi dojet na osobní či firemní akce. Nabídka masáží, cena i podmínky jsou na domluvě.

Masáže Kounicova

salongoldenhair-maserka

Adéla

Masérka

,,Práce masérky je mým posláním. I proto jsem tento obor vystudovala a nespokojila se s kurzem. Téměř 10 let praxe a nespočet spokojených klientů mě utvrzují, že jsem volila dobře. Vždy volím individuální přístup a kvalitu. Při masáži se mí klienti dělí na dvě skupiny. První na energie nevěří a chodí si užít klasické masáže. A druzí, kteří energie cítí, se chodí nabít a odpočinout si.“