Salon Goldenhair

obrázek ze stránky K18

K18

Zázračná molekula, která umí napravit poškozené vlasy. Uzdravuje, posiluje, má hydratační účinky. A navíc zvládne vlasy regenerovat v rekordním čase. Zní to jako z pohádky, že? Nebojte, nevodíme vás za nos - tohle je realita. Pojďte se dozvědět, co vám může přinést ošetření K18.

Proč zvolit proceduru K18?

Tato procedura je vhodná pro ženy, které chtějí vyživit své vlasy. K18 se zaměřuje především na hloubkové vyživení vlasů. Po proceduře budou vaše vlasy mnohem více zdravé, silné, zacelí se a budou působit plnějším dojmem. K18 pomůže vlasům poškozeným dlouhodobým nevhodným zacházením, stejně tak jako poničeným chemickými látkami.

Klíčem k úspěchu jsou peptidy

Peptidy mají na vlasy i pleť téměř až zázračné účinky. Jsou to aminokyseliny, které tvoří téměř každý kousek našeho těla. Tyto organické sloučeniny stimulují nebo regulují přirozené fyziologické procesy a jsou tělu vlastní. Složení peptidů obsažených v K18 je téměř totožné se strukturou našich vlasů. Právě proto je toto ošetření tak účinné a nenese si s sebou riziko nežádoucích účinků. V kombinaci se správně zvolenými živinami a vitamíny změní vaše vlasy k nepoznání. Produkt neobsahuje parabeny, sulfáty, silikony ani ftaláty.

Máte zájem o toto ošetření? Svěřte se do rukou našeho proškoleného personálu Salonu Goldenhair a dopřejte svým vlasům pořádnou porci regenerace.

Další články, které by vás mohly zajímat

obrázek ze stránky K18

Trichologie

Trichologie je obor dermatologie a zabývá se vlasy, vlasovými kořínky, vlasovou pokožkou a nemocemi...

obrázek ze stránky K18

Malibu C

Je to ošetření pro každý typ vlasů a vlasové pokožky. Často se vlasy dostávají do kontaktu s...

Kompletní nabídka našich služeb

V Brně nás najdete na dvou místech

Nabízíme vlastní značku vlasů Goldenhair

Vlasy Goldenhair jsou pravé panenské a středoevropské vlasy se zdravou a uzavřenou kutikulou. Díky tomu jsou hedvábné, lesklé a jemné. Nenabízíme žádné koňské žíně ani vlasy potažené silikonem. Na vlasy, které nabízíme, poskytujeme 100% garanci pravosti.

obrázek ze stránky K18

Dárkové poukazy Goldenhair

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim poukaz na služby Goldenhair. Poukaz můžete zakoupit zde na webu a následně vytisknout, nebo se pro něj zastavit osobně na některé z našich poboček. Poukazy lze uplatnit pouze na kadeřnické služby.

obrázek ze stránky K18