Salon Goldenhair

Tetování a piercing

Kultura tetování a piercingu je pro jejich milovníky životním stylem a na tělech lidí můžeme tyto ozdoby vidět čím dál tím častěji. Historiky doložené umělecké zdobení kůže sahá až do doby 3300 před našim letopočtem. Zpočátku měly tyto zákroky vesměs rituální, duchovní či symbolický důvod. I přesto, že od původních tradic uběhlo již mnoho let, pro jejich nositele jsou dodnes součástí osobnosti a mají stále svůj hlubší význam.

goldenhair-tetovani (1)

U nás v Goldenhair preferuji osobní a empatický přístup ke každému klientovi. 

Tetování a piercing probíhají v oddělené místnosti s ohledem na soukromí klienta. 

Můžete si přinést vlastní návrh tetování nebo jej pro Vás ráda vytvořím na míru dle Vašich požadavků a přání. Pokud si nejste jisti výběrem designu nebo místa, je možné se domluvit na osobní konzultaci, která je zdarma.

K tetování používám veganské a zdravotně nezávadné barvy splňující nejnovější normy EU. Po tetování vám vysvětlím jak se o něj správně správně starat. Je možné přímo u mě v salonu zakoupit pečující produkty, které jsou 100% vegan.

obrázek ze stránky Tetování a piercing

 

Dále provádím piercing uší, rtů, jazyka, nosu, obočí a také bradavek. Na první vpich doporučuji titanový šperk, který je nejkvalitnější a zároveň nejméně problematický, hypoalergenní a nejvhodnější k bezproblémovému hojení čerstvého piercingu. Ráda vám poradím s výběrem šperku a se správnou následující péčí. 

Pokud Vás láká tetování nebo piercing, pak navštivte náš salon, kde Vám bude poskytnut profesionální a individuální přístup.

Tetování a piercing Kounicova

Lucie2

Lucie

Tetování a piercing

,,Umění mě vždy bavilo a jsem ráda že ho můžu vytvářet i na lidské kůži.“