Salon Goldenhair

Prodlužování řas

Prodlužování řas je kosmetická procedura, jejímž účelem je zvýraznit váš pohled a spočívá v nadstavení vašich přírodních řas řasami umělými. Tato metoda je poslední dobou velmi oblíbena kvůli úspoře času, kterou přináší. Prodloužené řasy budou stále s vámi, nikdy se vám nestane, že vás někdo přistihne neupravenou a vzhledem k velkému množství materiálů, délek a zakřivení umělých řas, podtrhnout krásu jakýchkoliv očí.

rasy

Prodlužování řas se věnuji již 9 let a pracuji s těmi nejlepšími řasami na trhu. Tyto řasy jsou vyrobeny ze syntetického vlákna nejvyšší kvality tak, aby svými vlastnostmi co nejvíce připomínaly přírodní řasy – jsou velmi lehké a nezatěžují vaše řasy. Největší výhodou je, že ve vlhkém prostředí nemění svůj tvar jako např. pravé norkové řasy a nemusí se znovu natáčet do požadovaného tvaru. MINK řasy jsou vhodné pro vytváření spíše přirozeného efektu metodou řasa na řasu, volume nebo mega volume. Vysoký stupeň pružnosti zajišťuje dokonalý výsledek, krásný vzhled a pohodlné nošení.

obrázek ze stránky Prodlužování řas

Metoda „řasa na řasu“ je prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu vaši přírodní řasu. Při technice objemové řasy 2D aplikujeme dvě velice jemné řas na jednu vaši řasu, přičemž výsledek zůstává krásný a přirozený. A objemové řasy 3D jsou vhodné pro ženy, které mají málo řas. Při této metodě se na jednu přírodní řasu lepí 3 umělé.

Prodlužování řas Minská

salon-goldenhair-denisa

Denisa

Kosmetička

,,Moje práce je mým snem a zároveň koníčkem. 10let se vzdělávám a pracuji na tom, aby byly všechny moje klientky nadmíru spokojené, odcházely odpočaté a s úsměvem na tváři, na tom si zakládám.“