Salon Golden Hair

Fanola

Italská vlasová kosmetika patřící mezi přední výrobce kosmetiky pro vlasy. Vyrábí produkty pro péči o vlasy i barvy na vlasy a oxidanty.

Jedná se o firmu, která neustále vyvíjí nové produkty a snaží se každý rok přijít na trh s něčím novým. Společnost Fanola vyrábí nejkvalitnější péči o vlasy za nejlepší možnou cenu a poskytují salónům nejlepší technickou podporu. Fanola se v průběhu let rozrostla do celého světa. Ve společnosti Fanola se starají o vaše vlasy a vědí, jak moc je důležité je zacházet s vašimi vlasy dobře. Fanola nabízí několik řad produktů pro každý typ vlasů.

Fanola Oro Therapy Color Keratin

Permanentní krémová barva. Color Keratin Oro Puro je inovací v permanentním barvení,neobsahuje amoniak a je obohacena o Keratin, Gold a Arganový olej. Zaručuje vynikajicí pokrytí bílých a šedivých vlasů, chrání a zanechává vlasy lesklé, hebké a hydratované. Arganoý olej a Kyperský olej působí v souladu s keratinovým složením barvy, podporují penetraci pigmentů a zaručují kompaktní, brilantní a dlouhodobé probarvení a maximálně respektují vlasové vlákno a vlasovou pokožku. Aplikace jemné, krémové barvy se stává mnohem efektivnější v kombinaci s oxidantem Gold Activator Oro Puro,který je obohacen o koloidní zlato a arganový olej. Pouze pro profesionální použití.